JeepTrip.co.il | ג'יפ טריפ - אתר הבית של אנשי השטח

שלום: אורח
אתר הבית של אנשי השטח  jeeptrip.co.il  אתר השטח הישראלי הותיק ביותר          הצטרפו לתומכי האתר       מנהל 052-6485555 גדי   פרסום בג'יפטריפ: gady@jeeptrip.co.il  
כניסה לחבריםכניסה לחברים | חדש באתר? הרשם כאןהרשם כאן | למה כדאי להרשם?למה כדאי להרשם? | צור קשר 
כרגע צופים באתר זה 31 גולשים   רשימת החברים המחוברים כרגע באתר   רשימת כל החברים באתר 24/11/2017  יום שישי
פורומים
אין לפרסם בפורום! מודעות קניה, מכירה, חיפוש וכד' בלוח המודעות החינמי ולא בפורום! 
אנא קראו את כללי האתר והפורומים

yosimor
נרשם: 01/11/2001
רכב: ניסן פת'פיינדר
סוברו פורסטר האם מישהו עשה הגבהה ואם כדאי . 2017 יום ראשון,  3 ספטמבר  16:49

yosimor
תגובה 1   סוברו פורסטר האם מישהו עשה הגבהה ואם כדאי . 2017 יום ראשון,  3 ספטמבר  16:51

בשעה טובה לקראת סוף השבוע אתחדש בסבר פוסטר חדשה.
האם כדאי ורצוי לעשות הגבהה.
יש לי מיגון תחתון לכל האורך.
[צטט]
idan_ti
נרשם: 28/08/2005
רכב: גיפל'ס בנתיים
תגובה 2   סוברו פורסטר האם מישהו עשה הגבהה ואם כדאי . 2017 יום ראשון,  3 ספטמבר  19:47

אם אתה הולך להכנס לשטח (אפילו קל) לדעתי מומלץ.
[צטט]
ido4889
נרשם: 31/12/2004
רכב: סובארו xv
תגובה 3   סוברו פורסטר האם מישהו עשה הגבהה ואם כדאי . 2017 יום שני,  4 ספטמבר  08:17

לא יודע עם צריך תלוי בשטח שאתה הולך לעשות ולא יודע עם מותר תברר אתל היבואן לדעתי לא מאשר פוגע באחריות פעם כן אישרו והיה קיט של היבואן כנל לגביי צמיגים אין משהו לשטח
[צטט]
Sportage
נרשם: 14/09/2002
רכב: פג'רו
תגובה 4   סוברו פורסטר האם מישהו עשה הגבהה ואם כדאי . 2017 יום שלישי,  5 ספטמבר  20:53

בעבר הרחוק היבואן אישר במעבדות הטכניון ואף נתן כבונוס מיגון מלא והגבהות ספייסרים, נדמה לי 4-5 ס"מ.

היום הוא מאשר מיגון גחון בלבד ומסיר את האחריות על מיגון גיר והגבהות.

בנוסף הצמיג חצי שטח הידוע לי כמאושר על ידי היצרן הוא יוקוהמה יקר ערך ולרוב לא במלאי.

בהמשך להערה קודמת שלי - זה רכב מעולה לכביש ולשביל, ולמרות היכולות שטח לכאורה שלו, לא הייתי ממליץ להרוס אותו שם.

בשביל שטח בינוני ומעלה יש ג'מוסים...
[צטט]
yosimor
תגובה 5   סוברו פורסטר האם מישהו עשה הגבהה ואם כדאי . 2017 יום שלישי,  5 ספטמבר  23:25

לגבי מיגון יש לי אישור וגם שילמתי עבור מיגון מלא לכל אורך הרכב .
ביקשתי אישור להגבהה מקווה לקבל.
קשה לי לוותר על ירידה לשטח לאחר כ 20 שנה שאני מטייל בשטח קשה ורך.
הפעם אני אסתפק בטיולי נופים ושבילים.
אבל יהיה פיתוי אני רוצה להיות מוכן בכל זאת רכב חדש..
אגב צביקה סגל אתה רחובותי ? למד איתי מישהו בשם זהה לשלך בתיכון אורט רחובות.
[צטט]
Sportage
תגובה 6   סוברו פורסטר האם מישהו עשה הגבהה ואם כדאי . 2017 יום שלישי,  5 ספטמבר  23:54

תעדכן לגבי אישור הגבהה.
זו תהיה בשורה טובה לבעלי פורסטר.

נקווה שתצליח לגרום להם לאשר גם צמיגי AT מיצרנים נוספים עם קוד מהירות נמוך יותר.

לגבי הגבהות עד 50 מ"מ ממרץ 2018 יש תקנה חדשה הדורשת אישורי יבואן להגבהה + אשור מתקין מורשה + אשור כוון פרונט ואורות ואז במשרד הרישוי מעדכנים ברישיון הרכב או נכשלים בטסט...
[צטט]
Sportage
תגובה 7   סוברו פורסטר האם מישהו עשה הגבהה ואם כדאי . 2017 יום שלישי,  5 ספטמבר  23:54

ואני לא מרחובות...
[צטט]
JIPI
נרשם: 14/12/2004
רכב: סוזוקי סמוראי
תגובה 8   סוברו פורסטר האם מישהו עשה הגבהה ואם כדאי . 2017 יום רביעי,  6 ספטמבר  23:07

יוסי .שוב שלום.
אתה יכול כפי שכתבתי.עם נהג שטח טוב.
להגיע רחוק יותר מאשר שטח רך ונופים.
בדוק!!!!.
[צטט]
yosimor
תגובה 9   סוברו פורסטר האם מישהו עשה הגבהה ואם כדאי . 2017 יום שישי,  8 ספטמבר  11:47

היי צביקה.
עם מכוון טוב כמוך אני יכול להיות הנהג הכי מנוסה בשטח.כבר טיילנו מספיק פעמים יחד ויהיו עוד לא דואג.

לגבי הגבהה יש תשובה חלקית מהיבואן והוא משאיר ההחלטה למנהל המוסך המרכזי.
כאשר יינתן אישור אעדכן.
יוסי מור.
[צטט]
jarbino
נרשם: 18/01/2002
רכב: גראנד ויטארה
תגובה 10   סוברו פורסטר האם מישהו עשה הגבהה ואם כדאי . 2017 יום רביעי,  13 ספטמבר  23:01

הי
תנסה אצל איציק פרונט בתל אביב (אם עדיין קיים) אני הגבהתי את הפורסטר לפני כמה שנים. ספייסרים וכיוון פרונט
[צטט]
vitara.awd
נרשם: 19/07/2013 02:18:00
רכב: Grand Vitara
תגובה 11   סוברו פורסטר האם מישהו עשה הגבהה ואם כדאי . 2017 יום חמישי,  21 ספטמבר  00:47

מניסיון אישי בלבד...
כבעליו של אאוטבק בעבר (מרווח גחון של 19 ס״מ) וכבעליו של פורסטר בהווה (מרווח גחון של כ 22 ס״מ) - חושב שעליך להחליט לאן פניך מועדות...
בטיולים עד בינוני (הטיולים של צביקה הם דוגמא מצויינת) חבל לך על הכסף נקודה.
עברתי עם האאוטבק עשרות מסלולים כולל המרסבא, דישון, הרי ירושלים מכל כיוןן אפשרי, שפלת יהודה, חורשן ועוד, בלי שום הגבהה, נהיגה מחושבת ונבונה וצלחתי הכל בלי שם גירוד בגחון.
ולכן, כשבידיך פורסטר שלו זוויות מרכב טובות יותר, מרווח גחון עדיף, אני לא רואה סיבה לרוץ להגביה.
ממליץ לך להתחיל לטייל, ללמוד את הרכב, להעלות את מדרג הקושי ולהחליט.
יותר חשוב זה הצמיגים שלדאבוני, לא מצאתי להם פתרון וזה מאוד מאוד מאכזב...
טיולים מהנים ושנה טובה!
[צטט]
JIPI
נרשם: 14/12/2004
רכב: סוזוקי סמוראי
תגובה 12   סוברו פורסטר האם מישהו עשה הגבהה ואם כדאי . 2017 יום ראשון,  8 אוקטובר  21:36

ברצוני להוסיף למה שכתב אלי בתגובה האחרונה מעלי.
אתמול עשינו טיול להרים שממזרח לבית שמש.כולל דרדרת אבנים.
ומדרגות סלע.הפוסטר החדש של אלי.עבר את כל המסלול ללא מאמץ
וללא פגיעה פיזית.ללא הגבהה ועם גלגלים רגילים שנופקו מהיצרן.
ז"א שוב יש הוכחה שהרכב הזה.אחד הטובים שבגיפונים......
והוא עובר הרבה יותר שבילי קק"ל בלבד.
[צטט]
[חזרה לפורום]              [הוסף תגובה]                                                                     דפים פעילים
חדשותחדשות
מכירת נגררים בהנחה לחברי ג'יפטריפ
ראלי יוון 2015
''רכסים'' מכפילה את הטנדר שלך בשיטה האוסטרלית.
''רכסים'' מצ'פרת את חברי אתר ''ג'יפטריפ''.
כתבותכתבות
rehasim.co.il
מכשירי קשר - מדריך ג'יפטריפ לתקשורת אלחוטית
רשימת חניוני-לילה לרכבי-שטח מחוץ לשמורות טבע
מבזקים טכנים
13/11/2013 | שטח טכני
גלריותגלריות
jenylis | 21/04/2015 | טיולים
מודעותמודעות
rot777 | 22/11
Ludvik | 12/11
שגיב | 11/11
alik | 3/11
alik | 3/11
dido | 30/10
dido | 30/10
פילון | 29/10
שקורי | 18/10
| רסטה | ראשי | צור קשר | מצברים | מסע מעולם אחר | חנות 4x4 | גתוס | בולסטר |

כל הזכויות על החומר המופיע באתר, לרבות יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, טקסט וכל חומר אחר הכלול בו, שמורות לג'יפ טריפ ײ²ֲ© 1999-2017.
אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה של ג'יפ טריפ, בכתב ומראש.